Heb jij een goed idee?

14 maart 2024 | Ootmarsum

Wij zoeken een nieuwe naam voor het kinderkoor en voor het tienerkoor We zijn op zoek naar een leuke, frisse naam voor het kinderkoor en ook voor het tienerkoor. We zingen vooral in vieringen in de Simon en Judaskerk. Daarom gaan veel van onze liedjes over geloof. Deze liedjes zijn modern en vaak vrolijk, en zeker fijn om te zingen. Daarnaast zingen we ook graag liederen uit musicals en mooie popsongs. Af en toe geven we ook een concert. Heb jij een leuk idee, een briljant mooie naam die past bij wie wij zijn? Laat je hart spreken en laat het ons weten. Voor de zomer willen we de nieuwe namen bekend maken. Jouw reactie mag in de brievenbus van het parochiecentrum, kerkplein 4, Ootmarsum of per mail naar k.tijhuis@hetnet.nl. Graag ontvangen wij de reacties uiterlijk zondag 12 mei. 17 Mocht je meerdere idee├źn hebben voor namen, stuur dan gerust een aantal namen in. De uiteindelijke bedenker van de nieuwe naam / namen krijgt een leuke verrassing! Doe mee en help ons aan een heel mooie nieuwe naam
Groetjes van het Kinder- en Tienerkoor Ootmarsum