CAROLS IN ’T HOOI 2023

22 oktober 2023 | Rubriek

Carols in ’t Hooi is een uniek Kerstspektakel, geheel in de Twentse taal.
Een groot gelegenheidskoor van minimaal honderd personen zingt de sterren van de hemel in de prachtige Sint Nicolaaskerk in Denekamp.

HET CONCERT VINDT PLAATS OP
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
van 19.30 tot 21.00 uur,
St. Nicolaaskerk Denekamp

Het koor wordt begeleid door de Koninklijke Brassband Utrecht die direct zorgt voor dat heerlijke kerstgevoel. Brassbands komen voort uit de Engelse koperblazers traditie. Carols en Brassbands gaan al sinds jaar en dag hand in hand, als een kerstbal bij een kerstboom en als cranberrysaus bij een kalkoen. Het is de prachtige fluwelen klank van de Koninklijke Brassband Utrecht die het koor hemels laat zingen!

https://carolsinthooi.nl/