Familieviering thema Schoon schip

14 februari 2024 | Denekamp

Wij nodigen u allen van harte uit voor de familieviering voor de eerste familieviering op zondag 3 maart 2024 om 10.30 uur in de H Nicolaaskerk in Denekamp. Eerder is al in dit blad uitgelegd wat een familieviering is. In januari is deze voor de eerste maal  in Ootmarsum gehouden. In het kort een toelichting; de familieviering bestaat uit een viering waarin extra aandacht is voor kinderen en zoveel mogelijk zintuigen worden aangesproken zoals  horen, zien, doen, ruiken, beleven. Zo nemen we elkaar mee op onze weg in het geloof. Na de viering ontmoeten we elkaar bij een kop koffie of thee en een glas ranja. Het is de bedoeling om een aantal keer per jaar zo’n familiezondag te organiseren, in de kerk in Denekamp en Ootmarsum. Dit keer zal het voor de hele parochie een eucharistieviering zijn, waarin het kinderkoor en Vivace zullen zingen. U bent van harte welkom

Pastoresteam