Aan alle inwoners van Lattrop-Breklenkamp,
Het was een “feestje” om samen met Karin Schuurman en Jet Krone (dorpsondersteuner) de Kerstactie in Lattrop-Breklenkamp te mogen organiseren. Deze actie had niet kunnen slagen zonder het inleverpunt bij Bakker Brunninkhuis, waarvoor wij hen hartelijk danken.
Vanuit solidariteit met de 160 gezinnen in Oldenzaal en Dinkelland die afhankelijk zijn van de voedselbank, hebben Karin en Jet deze actie opgezet en begeleid.Het resultaat was geweldig, maar liefst circa 15 kratten met boodschappen zijn gedoneerd.
Het gevoel dat we samen iets moois hebben kunnen realiseren, geeft veel voldoening en zorgt ieder jaar opnieuw voor iets extra’s tijdens de feestdagen.
De Voedselbank OostTwente maakt hiervoor een diepe buiging en spreekt haar oprechte dank uit.
– De 160 gezinnen zijn blij en dankbaar. Door jullie steun voelen zij zich niet vergeten en weten zij dat ze er niet alleen voor staan.
– Voor alle donateurs geeft het een goed gevoel om bij te dragen aan saamhorigheid en verbondenheid binnen het dorp.
Namens Voedselbank OostTwente willen wij alle donateurs in Lattrop-Breklenkamp hartelijk bedanken voor hun steun. Wij nemen graag de verantwoordelijkheid op ons voor een zorgvuldige en eerlijke verdeling van alle donaties. Met veel enthousiasme willen wij deze prachtige actie ook volgend jaar weer voortzetten.
Dank jullie wel!
Met vriendelijke groet,
Voedselverwervingsteam:
Voedselbank Oost Twente.
Ben, Martien, Dries.
