Nieuwsbrief Aartsbisdom

28 juni 2024 | Rubriek

Dit is editie nr. 309 van de Nieuwsbrief ‘aartsbisdom.nu’ van het Aartsbisdom Utrecht. Hierin onder meer aandacht voor de Nederlandse vertaling van de bul ‘Spes non confundit’ voor het Jubeljaar 2025, de boodschap van de paus voor de vierde Werelddag voor grootouders en ouderen, een video met mgr. Woorts over het hoogfeest van Petrus en Paulus, het nieuwe initiatief ‘Kom en zie’ dat in september start bij het Ariënsinstituut en het aanbod voor gezinnen om mee te gaan met de Nationale Bedevaart naar Rome in het Heilig Jaar.

NB Dit is de een na laatste nieuwsbrief vóór de zomerstop: de laatste editie voor de zomervakantie (nr. 310) volgt op 10 juli. Nieuwsbrief nr. 311 wordt op 4 september verzonden.https://mailchi.mp/d1bfbb2aad23/nieuwsbrief-aartsbisdomnu-nr-309?e=619369993f