Update verbouwing Pastorie

14 maart 2024 | Lattrop

Sinds vorig najaar is een club enthousiaste inwoners van ons dorps samen met de nodige professionals aan de slag met de grote verbouwing van onze pastorie om er een prachtig ontmoetingshuis met een huurappartement van te maken. U kon er reeds over lezen in onze vorige Kerk’nbleadkes. We zijn in het najaar van ‘23 begonnen met diverse sloopwerkzaamheden zodat er vervolgens gestart kon worden met de isolatie van de wanden. De bedoeling is namelijk dat we de pastorie straks duurzaam (en goedkoper) kunnen gaan verwarmen. Verder wordt het gehele pand brandveilig ingericht en wordt er rekening gehouden met de geluidsnormen. Op de beneden verdieping krijgen we straks verschillende ruimtes om onder andere te vergaderen en daarnaast wordt er een gezellige lounge met keukentje gecreëerd. De bovenverdieping wordt een erg mooi luxe appartement. De planning is dat we dit appartement vanaf september kunnen gaan verhuren dus 7 mocht je interesse hebben of iemand kennen met belangstelling daarvoor, laat het ons dan weten! Tot slot nog een oproep: wie heeft er tijd om te helpen klussen, opruimen, de tuin bijwerken of allerhande klusjes? (Ons ontmoetingshuis moet immers ook gebruiksklaar gemaakt worden) Het maakt niet uit hoeveel of wat je kunt onder het motto vele handen maken licht werk proberen we er samen iets moois van te maken. Wie helpt en wil zich inzetten voor onze gemeenschap????.
Stichting Behoud Cultureel Erfgoed Lattrop-Breklenkamp.
Dennis Rerink 06 – 54922401
Harry Smienk 06 – 55302288