Update verbouwing van de Pastorie

10 januari 2024 | Lattrop

We zijn intussen alweer een aantal weken verder met de uitvoering van dit project. De stalen ondersteuningsbalken zijn aangebracht en de stempels daarvoor zijn de afgelopen week verwijderd. De houten vloeren en balken zijn verwijderd en afgevoerd. De ruimtes zijn opgevuld met zand; een geweldige klus, maar perfect uitgevoerd door een groot aantal vrijwilligers; waarvoor grote dank. De installateur kan nu de buizen leggen en voorbereidingen treffen voor de bovengrondse aansluitingen. Nadat de ondergrondse buizen gelegd zijn kan de ruimte verder opgevuld worden met schuimbeton. Daarboven wordt dan de laag gelegd voor de vloerverwarming en de 7 verdere afwerking. Als deze klus geklaard is kunnen we ook bij slecht weer aan de binnenkant verder met de isolatie van de buitenmuren. Ook de interieurcommissie is inmiddels weer bij elkaar geweest en hebben een prachtig ontwerp voor de inrichting gemaakt.

Alle lof! Daar kunnen we mee verder! Nogmaals veel dank aan alle vrijwillige medewerkers!