GEBED EN ACTIE

23 juni 2024 | Rubriek

BELOOF DE PAUS OM IN ACTIE TE KOMEN

In Laudato Si’, de encycliek uit 2015, roept paus Franciscus “alle mensen van goede wil” op om actie te ondernemen tegen de klimaatcrisis. Negen jaar later volgt een nieuwe oproep om “de mentaliteit te overstijgen van bezorgd lijken, maar niet de moed hebben die nodig is om substantiële veranderingen tot stand te brengen.” (Laudate Deum 56)

Wil jij aan die oproep gehoor geven? Ben jij bereid om persoonlijke veranderingen aan te brengen in jouw levensstijl door minder te consumeren, minder gebruik van fossiele brandstoffen te maken en ook te pleiten voor acties om de klimaatcrisis aan te pakken?

Dan kun je jouw ideeën, plannen en acties kwijt op de website van het Laudato Si’ Action Platform van het Vaticaan zelf. Registreer je dus gauw als een voorvechter voor Gods lieve en mooie schepping en werk samen met paus Franciscus en met vele duizenden anderen voor ons gemeenschappelijk huis en voor de toekomstige generaties.

https://youtu.be/_aWppq44r-c