Viering rond de zonnewende

23 juni 2024 | Rubriek

De mooie open lucht gezinsviering vond plaats op zaterdag 22 juni om 18.00 uur in het Los Hoes rond de langste dag. De viering met als thema “Durven vertrouwen op Jezus” was tevens terugkomviering van de vormelingen en communicantjes. De opbrengst van de doosjes die communicantjes hebben verzameld voor het goede doel (de verjaardagsbox) Dinkelland overhandigd.
Na afloop was er voor iedereen koffie, thee en ranja en koekjes en de mogelijkheid tot het lopen van de spiraal van licht. Dit weekend was de langste dag en 24 juni is de feestdag van H. Johannes/ St. Jan; vanaf dat moment trekken we weer op naar de kortste dag van het jaar.
Hoogtepunt was de onthulling van de nieuwe naam van het kinder-tienerkoor.
De nieuwe naam is -Zing en Swing- kinder en tienerkoor van de R.K. geloofsgemeenschap Ootmarsum
Op 7 juli om 15.00 uur zingt “Zing en swing” een fris zomerconcert in de Simon en Judas te Ootmarsum waarvoor U van harte bent uitgenodigd.