Mededelingen van locatieraad en Pastoraatsgroep

25 april 2024 | Ootmarsum

 

 

De gezamenlijke buitenviering van de parochie Lumen Christi met Hemelvaart op donderdag 9 mei om 9.00 uur in Ootmarsum. Ootmarsum is aan de beurt om de gezamenlijke viering op Hemelvaart te organiseren. We hebben als locatie daarvoor, ons oog laten vallen op het terrein van het Open Lucht Museum het Los Hoes. Wij vinden dit een prachtige locatie die ons daartoe ook de ruimte en de entourage biedt. Daar waar jaarlijks ook het Twents songfestival wordt georganiseerd kunnen we nu gebruik maken van dezelfde faciliteiten om een viering in de openlucht te organiseren met dank aan het bestuur van het Open Lucht Museum. Ook wanneer de weergoden ons mogelijk minder gunstig gezind zijn hebben we de mogelijkheid in elk geval de voorgangers een dak boven hun hoofd te bieden door gebruik te maken van de kapberg. De kosters kunnen daar een altaar plaatsen en pastores hun H. Mis celebreren. Gelovigen kunnen vanaf geplaatste banken en stoelen de H. Mis volgen. Bij echt slecht weer kan van de nabijgelegen kapschuur gebruik worden gemaakt. We gaan echter uit van mooi weer, zeker gezien het tijdstip van de dag! Dat betekent dan ook dat u tijdens de viering al even kunt genieten van de voorjaarspracht op het terrein van het O.L.M. U hoort de vogels fluiten en u ziet het jonge groen van ontluikende bomen en struiken, een lust voor oog en oor. Na afloop van de viering is er uiteraard gelegenheid even na te praten onder het genot van een kop koffie of thee met iets lekkers er bij. Daarnaast is er nog veel meer te zien. U kunt hier zelfs een geheel verzorgde rondleiding krijgen maar dan moet u een andere keer even terugkomen. Laat u deze kans niet ontnemen om ook even kennis te maken met het Open Lucht Museum. Breng uw kinderen deze morgen gerust mee. U allen bent van harte welkom en wij hopen u in groten getale te mogen begroeten. P.S. de ingang van het terrein vind u bij Gasterij Oatmössche aan het Commanderieplein 3/4 (hoek Oldenzaalsvoetpad) in Ootmarsum